پنبه ریز برترین سایت در هشتمین جشنواره وب ایران به انتخاب مردم

وبسایت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بعنوان برترین سایت کشور در هشتمین جشنواره وب ایران شناخته شد

کسب رتبه اول برترین سایت در هشتمین جشنواره وب ایران به انتخاب مردم

خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز کسب رتبه اول برترین سایت فروشگاه تخصصی در هشتمین جشنواره وب ایران به انتخاب مردم

در جریان هشتمین دوره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران، وبسایت شرکت مرواید پنبه ریز (Panberes.com) و وب سایت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز (Panberes.ir) توانست در بخش‌های «برترین سایت صنایع دارویی و بهداشتی » به انتخاب داوران ، «برترین فروشگاه های تخصصی » به انتخاب مردمی ، جوایز این جشنواره را به خود اختصاص دهند.
در جریان جشنواره‌ی وب و موبایل ایران که 3 اسفند امسال ، در سالن همایش‌های کتاب‌خانه‌ی ملی برگزار شد، وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های برتر از دیدگاه داوران و مردم، مشخص شدند. در اختتامیه‌ی این مراسم، کاندیداهای رسته‌های مختلف وب و موبایل مشخص و سپس به برندگان بخش داوران، لوح تقدیر هشتمین جشنواره وب ایران، اعطا شد. در این بخش، از ۷۵ وب‌سایت  و ۱۵ اپلیکیشن موبایل در رسته‌های مختلف، تقدیر شد.
در جشنواره امسال سخنرانانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ریس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، ریس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی به ارائه مباحث پیرامون IT و رشد و فرصت ها و چالش ها و تکنولوژی های این حوزه پرداختند.
و در ادامه مدیران و موسسان استارت آپ های موفق به ارائه تجربیات و چالش های پیش روی خود پرداختند.

جشنواره وب ایران هرساله با هدف معرفی بهترین طرح‌ها و سایت‌های حوزه‌ی وب و همچنین معرفی نرم‌افزارهای موبایل و اپلیکیشن‌های جدید، برگزار می‌شود. اختتامیه‌ی هشتمین دوره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران، روز گذشته با معرفی برترین وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل برگزار شد.

منبع : شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.